ДОПОМОГА УКРАЇНЦЯМ!

Телефон довіри 22 45 87 007 (працює щодня з 9.00 до 17.00)

Працівники Групи LUX MED думками та серцем залишаються з громадянами України, а своїми діями будуть підтримувати тих, кому потрібна допомога. Група підготувала пакет «ДОПОМОГА» для України, який має стати реальною підтримкою людей по обидва боки кордону.

• Термінова медична допомога для осіб, які прибувають з України, що надається в усіх закладах LUX MED на всій території Польщі та в 13 лікарнях Групи LUX MED. Для цього створено спеціальну польсько-українську гарячу лінію за телефоном 22 45 87 007 (важливе цодієння в годинах 9.00-17.00) , а також адресу електронної пошти ua.kontakt@luxmed.pl.

• Медично-рятувальні заходи на кордоні – медичні рятівники та лікарі Групи LUX MED разом з необхідним обладнанням перебувають у безпосередній близькості до кордону.

• Підтримка переміщення родин працівників з території України до Польщі – надаємо правову, логістичну та фінансову допомогу.

• Пряма підтримка лікарень в Україні – українські лікарі, які працюють у Польщі, безперервно контактують з колегами в Україні. Ми надаватимемо реальну та необхідну для рятування життя та здоров’я матеріальну та технічну підтримку лікарням, що діють на території конфлікту.

• Партнерство з організацією «Польська гуманітарна акція» – розпочали співпрацю з однією з найстарших та найавторитетніших благодійних організацій, щоб надавати допомогу тим, хто її найбільше потребує.

• Робота для громадян України – створюємо робочі місця як для лікарів, медсестр та іншого медичного персоналу, так і для адміністративних працівників у наших закладах.

• Серія вебінарів – організовуємо зустрічі з психологами та юристами як українською, так і польською мовами. Інформацію на цю тему можна знайти на нашому вебсайті, а також на сторінках у соціальних мережах. Турбота, відповідальність і відвага — це ті цінності, якими ми керуємося щодня в роботі. Сьогодні ми хочемо це особливо підкреслити, виражаючи солідарність з українським народом.